Koszulki Chrześcijańskie SFTC

wyszukiwanie zaawansowane
1 » Koszulki Chrześcijańskie SFTC - Nasza historia2

Koszulki Chrześcijańskie SFTC - Nasza historia

Koszulki Chrześcijańskie SFTC - Nasza historia


Witamy Cię serdecznie w naszym sklepie internetowym Koszulki Chrześcijańskie SFTC, oto nasza historia.
Pomysł na taką firmę rodził się długo i w bólach. Firma jak z bajki, bo tak naprawdę zaczęło się wszystko tak...
Dawno, dawno temu, za paroma lasami, za paroma blokami, za paroma ścianami był sobie mały komputerek, na którym mały (w sensie duchowym) człowieczek usiłował znaleźć w ciemnym gąszczu internetu koszulkę, którą mógłby nabyć drogą kupna i nosić dumnie, obwieszczając tym samym, że się nawrócił, pogodził z Ojcem, wrócił na łono i jak tam tylko chcecie to sobie nazwać. Krótko mówiąc chciał, żeby wszyscy dookoła przypomnieli sobie, że Jezus ich kocha, że o nich pamięta i że oni też powinni o nim pamiętać.
Niestety, nie udawało mu się. Wszystko, co widział, nie do końca mu pasowało, no bo czy facet, który dajmy na to - mógłby być komandosem, dobrze będzie się czuł w słabej jakości koszulce ze słodkim barankiem? NO, NIE! A jak tu głosić Dobrą Nowinę, kiedy źle się czujesz we własnej... koszulce.
Tak się wszystko zaczęło, powstał pierwszy nadruk "Semper Fidelis Tibi Christe", co znaczy - zawsze wierni Tobie Chryste. Porządne męskie (damskie też) przesłanie, skoro komandosi mają swoje "Semper Fi", to czemu by nie! Zaraz potem pojawiła się mało skromna myśl, a może ktoś chciałby mieć taka samą, może ktoś tak samo szuka czegoś innego? Tak jak się pojawiła, tak te szybko zniknęła, bo zastąpiło ją zwątpienie i tak zamieniali się miejscami kilka razy, aż pewnego dnia...
Można w tym punkcie zapytać, gdzie w tym wszystkim jest Jezus?! Ano właśnie we wszystkim, ponieważ na każdym kroku czujemy Jego wsparcie, On nas prowadzi, On nas karmi i bez Niego dawno byśmy się poddali. Czasami nam wstyd, że mając takie wsparcie nie zrobiliśmy więcej.
Tak czy inaczej, po wielu testach i próbach (przeprowadzonych na sobie), po długim czasie rozwoju i doskonalenia, dzisiaj możemy zaprezentować nasze Koszulki Chrześcijańskie SFTC i z czystym sumieniem je polecić, bo sami w nich chodzimy na co dzień. Czujemy się świetnie, mogąc nosić i głosić to, w co wierzymy!
Oto kilka dobrych przykładów:
Koszulka chrześcijańska - Zemsta katolika 
Koszulka chrześcijańska najbardziej przyciągająca wzrok przechodniów
Koszulka chrześcijańska świecąca- Jezus - Światłość w ciemności świeci
Najbardziej świecąca koszulka chrześcijańska
Koszulka chrześcijańska Krzyż św. Benedykta
Chrześcijańska koszulka warzywna, czyli BEST SEL(L)ER - krzyż św. Benedykta
 
Przejdź do strony głównej

Kontakt

  • Wojciech Skolik
    41-506 Chorzów
    ul. Czempiela 65/2
  • E-mail:sklep@chrzescijanskie.pl
  • Telefon660 220 700
  • Godziny działania sklepupn - pt 9.00 - 16.00

Systemy płatności

  • Przelewy24
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl